Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 05. 2009.   #11
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Očigledno su se ljudi tek nedano "probudili" i shvatili neke stvari. A par ljudi odavde su prozivali za advocacy kada smo pričali da je google sve samo ne "dobroćudan" Ima ona jedna poslovica koja kaže "čuvaj se... i kada ti poklone nudi", ja ne bih rekao baš "čuvaj se" ali mi je prosto žao kada pomislim na sve one koji su tetovirali google pa sada imaju problem kako da se otarase tetovaže.

Ne mogu da ne spomnem da sam nedavno ponovo bio zaprepašćen pričom o google logotipu... pojavio se neki post kao "kako je nastao google logo", i ziloti su odmah počeli sa komentarima kako je to "savršenstvo dizajna". Da se ne zezamo... google logotip je blago rečeno užasan i kada bi neki logo dizajner to ponudio svom klijentu - mislim da bi mogao da računa da je dobro prošao ako usput ne dobije i batine (zbog bezobrazluka što je ponudio tako nešto).
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat