Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 07. 2007.   #46
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ja ne mogu da gledam više tu pink boju... koji god sajt okrenem - svi furaju nešto roze. I to je ono što mene najviše nervira u web dizajnu, neko proglasi nešto za cool i odmah čitava armija počne da se klonira. Nemam ništa protiv roze boje, ali aman... zar moramo da plivamo u moru pink sajtova? Jedva sam dočekao da ode out-of-fashion onaj pixel design pa da napokon mogu nešto da pročitam na nekom sajtu, a svi se ufuraju u onaj XXXL design, gde moram da scrolujem stranu da pročitam naslov. Zar to vas ne nervira? I ko su ti jebeni trendsetteri?

Mungos, 5 strana ti je dovoljno za SEO? Nisi se ovoliko potrudio još od onomad kada si pokrenuo BB Ali dobro, primilo se...
Sorry što sam tako neprijatan (a da li ja umem drugačije? ), nemam nešto živaca za diplomatiju na +36 u 23:30
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 18. 07. 2007. u 23:27.
bluesman je offline