Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 03. 2011.   #6
Ivan Minic
Alpha male
Certified
 
Avatar Ivan Minic
 
Datum učlanjenja: 30.01.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 66
Hvala: 16
59 "Hvala" u 20 poruka
Ivan Minic is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za Ivan Minic
Default

Nisu Novosti... Blic...

Jebiga... meni je delovalo obecavajuce telefonom, a i mail koji je stigao sa pitanjima je bio ok... Odgovor koji sam poslao je u principu takodje po meni zadovoljavajuci... ako se uzme vreme i uslovi u kojima sam ga pisao

Copy/paste:

Preduslovi za uspeh nekog pojekta su i realna očekivanja, predanost i posvećenost projektu, želja za napredovanjem i usavršavanjem i neprihvatanje neuspeha kao opcije i strpljenje.
Postoji fama o internet milionerima i tome kako je baš internet mesto da se lako i pre svega brzo stvori veliki novac. Realnost je da dobra ideja, u pravom trenutku prezentovana, pravim ljudima i na pravi način ima velike šanse da uspe, na internetu ili van njega. Za ispunjenje ovih uslova osim rada, potrebna je i sreća, a na nju ne možemo uticati. Ono što možemo da učinimo je da se potrudimo da sve što je u našim rukama radimo na najbolji mogući način, da svoj projekat i sebe stalno usavršavamo i kroz nova iskustva, nova znanja i nove kontakte, napredujemo.
Internet pioniri u Srbiji svojim radom i zalaganjem izborili su status mainstream medija, učinili internet popularnim i poštovanim, i danas je zaista mnogo lakše nešto početi i to predstaviti ciljnoj javnosti. Startno ulaganje je malo, vreme potrebno da se počne nekoliko sati ili nekoliko dana. Prostora za dobre ideje i ljude spremne da ulože rad i trud uvek ima, a napredak tržišta je ogroman iz godine u godinu.
Ono što ipak treba imati u vidu je i to da uspeh (i novac) dolaze kao posledica dugog i predanog rada i napretka, i da je potrebno izdržati test vremena. Za sada i odmah, ovde nema mesta. Projekat koji počinjete vrlo verovatno će nekoliko godina biti nešto što radite posle posla i obaveza, u vreme koje bi inače provodili odmarajući se. Vremenom, to će moći da zameni vaš posao, a onda možda i da vam omogući da zaposlite nekog, ali počinje se zaista iz sobe, sa planom, spremnošću da jako puno sebe date, i strpljenjem. Preduzetništvo znači proživeti nekoliko godina onako kako većina ne želi, da bi ostatak života živeli kako većina ne može.

...

E sad... sta je od toga zavrsilo u tekstu i na sta to lici na kraju... to je druga stvar

Sta je genijalno.. tekst je bio na sajtu svega par sati... dovoljno da svi agregatori pokupe i objave, ali je ondauklonjen... pa ga ne mozete naci na blicu vec samo tamo gde su preneli, npr:

http://www.smedia.rs/biznis/vest/233...-zaradite.html
__________________
If it is to be, it is up to me.
Burek | Kviz | Automobili | Kuvar | Blog
Ivan Minic je offline   Odgovorite uz citat