Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 09. 2009.   #26
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
e, bre jablane ... jel' se zezaš ili si ozbiljan?
Ozbiljan sam (mada je poređenje tu više humora radi)...
Citat:
Niko neće od tebe da traži da "zavrneš rukave i omastiš ruke", niti da im lupaš plus ili minus, nego da budeš prisutan dok se rađa tvoje dete.
Štaznam, dete pri porođaju samo promeni mesto za par desetina santimetara, nije mi baš jasna poenta mog prisustva ili neprisustva. Ok, da je ženi iz nekog razloga izuzetno stalo da budem pored nje, potrudio bih se da budem, to poštujem.
Citat:
uz komentar "idi kući, javićemo ti kada bude gotovo". Da li možeš da zamisliš kako se osećaš tada?
Mogu, jer sam prošao kroz to isto (doduše pustili su me u hol). Nije prijatno, ali sam bio svestan da zaista nemam šta da tražim tu, osim da širim nervozu.
Citat:
Kao da je majstor krenuo da kreči pa kao "idi da ne smetaš, javiću ti kada možeš da dođeš". Na kraju, nisu mi čak ni javili nego me je žena zvala telefonom.
Dobro, sad zalaziš u naš zdravstveni sistem, svi znamo kakav je i da ne valja. BTW, iskreno, kad mi kreče stan volim da bude baš tako...

Da se razumemo, apsolutno nemam ništa protiv toga da očevi prisustvuju porođaju, samo iznosim svoje mišljenje...
jablan je offline   Odgovorite uz citat