Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 10. 2007.   #90
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

I letimicnim pregledom programa lako je zakljuciti da je ovo jedan od najjacih skupova u zemlji. Ako drugi skupovi imaju i 2 i vise puta skuplju kotizaciju, onda mislim da je 2000 dindzi opravdano. Ne znam kako je organizacija i "zatvaranje finansijske kostrukcije" islo, ali mozda se studentima moglo omoguciti da prisustvuju za dz. Imam utisak kao da su ljudi ovde malo "otupeli" na cinjenice da je skolovanje u ovoj zemlji neprimereno visoko i, valjda, naviknuti da vidimo da studenti nemaju skoro nikakve beneficije u statusu studenta, a sto je u totalnoj suprotnosti sa stanjem u EU, "siroko" dajemo popuste koji bi, ustvari, trebali biti i veci. Ako se pogleda struktura predavaca na ovom skupu vidi se da su to, doslovno, svi mladji ljudi. Ako su ovi ljudi autoriteti u svojim oblastima, a licno verujem da jesu, gde su onda stariji. Ako zbog svega sto se dogadjalo ne mozemo bas da pogledamo na starije, hajde da barem "pozelimo dobrodoslicu" onima koji tek pocinju. Zbog toga mislim da je studentima pristup mogao biti besplatan.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat