Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 08. 2011.   #4
noviKorisnik
Dejan Katašić
Wrote a book
 
Avatar noviKorisnik
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.017
Hvala: 129
86 "Hvala" u 43 poruka
noviKorisnik će postati "faca" uskoro
Default

Hvala na interesovanju! Potuceni su svi rekordi posete sajtu :-D

Inace, postavio sam i mali loger rešavanja nivoa - za ovih nekoliko sati bilo je tacno 112 predenih nivoa. Na žalost, logovao sam u tekstualni fajl, tako da ne mogu sada da izvedem neke analize - prebacicu to prvom prilikom u bazu pa ce moci da se analizira do mile volje.

Vidim da su najcešce rešavani pocetni nivoi. Istina da cela prica krece od najjednostavnije table, ali nije nužno da veci redni broj nivoa oznacava teži nivo.

@ajankovic - pa jeste, pregazilo 1000 linija, ali je u njima upakovan i potpuno funkcionalan editor nivoa, koji nisam pustio jer nisu završene rutine za prelaz iz moda igre u editor, a i nisam siguran ima li smisla da editor ide direktno uz igru. A i može biti da tu i tamo nije sve najoptimalnije, ipak mi je prvi cilj bio da sve proradi.

@misk0 - ne znam baš za atraktivniju grafiku, moj stil je uglavnom to što se da videti, cist css bez slicica. Sad, bude li neki konkretniji predlog za izmene, spreman sam da razmotrim, a nemam ništa protiv ako bi neko bio voljan da se poigra sa css-om.
noviKorisnik je offline   Odgovorite uz citat