Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 05. 2012.   #3
dee
Domagoj Horvat
Expert
 
Avatar dee
 
Datum učlanjenja: 24.07.2006
Lokacija: Zagreb
Poruke: 502
Hvala: 22
10 "Hvala" u 8 poruka
dee is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za dee
Default

Citat:
Originalno napisao xippi Pogledajte poruku
he. pazi sta zelis jer i gubitak korporativne strukture i povecanje produktivnosti prosto satiru ovo kazem jer sam sa manjim prekidima uglavnom radio 24/7 i to se pretvara u beskonacan niz istih dana i vodi u uzasnu desocijalizaciju. teleworking koliko god da je super toliko je zlo. inace imamo slican problem, ja zelim da se presaltam na nesto sto ne podrazumeva sedenje satima
Ovo je istina, velika je opasnost da covjek zapadne u autisticnost, a postoji jos jedna zamka: ako covjek nema samodiscipline onda produktivnost drasticno opada.

Ipak, uz sve prednosti i mane, ja radim od kuce vec sad skoro 5 godina i ne bih se nikad odrekao te slobode. Vremenom covjek nauci organizirati si dan i nadje se neusporedivo vise vremena za sve (iako se vise i radi).

A ideje - zaista je tesko reci. Sto se mene osobno tice .- posao iz hobija ne nosi lovu. Odnosno, obrni okreni > ja mislim da ne postoji posao iz hobija.
Moje je misljenje da je najbolje vidjeti sta covjek misli i voli raditi (ali raditi, ne hobi), krenut s tim u slobodno vrijeme uz redovan posao (cisto da ne napusta dko jso nista nije uhodano bar malo) i onda na prvi znak da se stvar siri - bacit se na glavu. Barem sam ja tako napravio. (isto sam otisao iz uredjenog sustava, sigurnost, bla bla)

Pokazalo se - odluka zivota.
__________________
postoje ludosti bez kojih je nemoguce ljudsko dostojanstvo
dee je offline   Odgovorite uz citat