Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 12. 2005.   #1
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default google - kako zasto ???

Trazio sam nesto na google-u sa keywordima: bucharest market research

Izmedju ostalog tu se nasao i sajt Colliers International: Market Research and Consultancy za Srbiju i Crnu Goru..

E sad to sve ne bi bilo chudno da na toj celoj strani (za Srbiju) postoji Bucharest pomenuto samo na jednom mestu, u drop down listi svih njihovih office-a sirom sveta, i nigde drugde... a ta lista se nalazi na svim stranicama sajta, ukljucujuci i odgovarajucu stranicu posvecenu njihovom office-u u Bukurestu, ali gde se jos pored toga pominje Bucharest i u naslovu strane, plus u prakticno svakom linku na stranica...ali ja nisam dobio tu za Bukurest, vec sam dobio bas onu za Serbia i Montenegro..

Jel to znaci da se Google pravi pametan i namerno meni, posto sam iz Srbije, daje lokalnu stranu, iako postoji strana koja je svakako i ocigledno daleko relevantnija za moju pretragu ???

Ili mislite da je neka druga fora u pitanju?
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat