Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 04. 2010.   #42
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

@Skeu Ne bih stvarno da ti solim pamet, to mi uopšte nije namera, ali kako ti misliš da zabraniš da se o tvom sajtu komentariše? Baš nedavno sam video na onom "clients from hell" neki primer gde klijent traži od nekog lika da sa SVIH sajtova gde se spominje njegovo ime obriše negativne komentare. Da li moram da ti objašnjavam da to jednostavno tako ne funkioniše? Ne možeš ti, ni bilo ko drugi, da angažuješ "internet policiju" i zabraniš da se na net-u spominje tvoje ime To ne može ni Chuck Norris Zato sam rekao da mi nije baš jasno šta ti zahtevaš?

Osim toga, niko te ne dovodi u vezu sa webgazda, ako ti je to problem, ljudi su jednostavno spomenuli tvoj servis i ništa više od toga. Čak nemaš ni negativnih komentara.

A kada je reč o negativnim komentarima, budi siguran da će ih biti pa makar napravio i google.com - uvek će biti ljudi kojima se to što si uradio ne sviđa ili će reći da je to glupa ideja. Ako si siguran u ono što radiš - ne obaziri se na takve stvar, to je jedini savet koji ću ti dati a da nisi tražio
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat