Tema: play2go.com
Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 07. 2008.   #13
srdjan
xyz
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Poruke: 893
Hvala: 87
346 "Hvala" u 163 poruka
srdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu auru
Default Verzija 1.3

U čast Exita, ali prilično u potaji napravili smo novu verziju domaće Location Based Services mobilne aplikacije

PLAY2GO 1.3 ima dve verzije: jedna je "klasična" gde korisnik sam odredjuje gde se nalazi -- kao i do sad, treba da odabere NS, BG, ... -- i druga, koja koristi GPS i očitava trenutnu geografsku širinu i dužinu, što nam je omogućilo da uradimo "blizu mene" operaciju.

Naša POI baza (>1000 objekata za NS) nema mnogo geografskih koordinata, ali uskoro će ih biti sasvim dovoljno da vidite gde je najbliži restoran, kafić itd. Dok vam je aplikacija otvorena možda vas kafić sam obavesti o eventu (happy hour), butik pošalje kupon za šoping-popust itd.

PLAY2GO NE šalje neželjene SMS-ove ili pozive ili na drugi način narušava privatnost i ometa korisnika na njegov telefon. Ko ipak ne želi da koristi ovu mogućnost, može downloadovati klasičnu verziju.

Dodatna stvar su vodiči u play2go.forms formatu, gde možete pronaći program Exita i Novog Sada, kao i sadržaj novog broja City Focus magazina (vodič za dešavanja u NS, SU, ZR).

Ako ima zainteresovanih koji bi hteli da testiraju PLAY2GO.Designer (alat za kreiranje dokumenata dostupnih kroz aplikaciju)... na primer, ako želite da napravite tekst o kosidbi na Rajcu :-) -- neka se jave na PM. Poziv važi i za vlasnike GPS telefona obzirom da smo testirali samo na N95.
srdjan je offline   Odgovorite uz citat