Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 01. 2007.   #5
bojan_bozovic
expert
Master
 
Avatar bojan_bozovic
 
Datum učlanjenja: 20.12.2005
Poruke: 730
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
bojan_bozovic is on a distinguished road
Default

Citat:
IMHO, to je cisto i neodgovorno bacanje para poreskih obveznika. Ionako se na ovaj nacin reklamiraju samo banana drzave, ja ne vidjeh nijednu ozbilju zemlju tamo sa reklamom. Mozda ih ima, ali ja vidjam samo druge.
Auuu... kako ti je promaklo da se radi o promociji srpskog turizma (mada je u ovim okolnostima u kojima smo moguce reci i da to nije bio glavni cilj). To nikako nije bacanje para.

Citat:
Sto se tice konkretnog spota, ne dopada mi se. U spotu se osim u dva jako kratka kadra nigdje ne pojavljuju ljudi. Pa je li ovo zemlja duhova i nema ljudi. Kao potvrdu ove sumnje, posljednji kadar prikazuje rodu koja odlazi. Veoma pozitivan znak. I ona ode.
Vidis,prosecan Amerikanac tako nece da gleda. Spot je super stvar ako zelimo malo da popravimo sopstveni turizam. Stranca ne zanima koga vec sta moze videti. A to i ide u prilog mojoj tvrdnji gore da se ne radi o promociji same drzave (bez obzira sto i ce i za to posluziti, sto nije lose, naprotiv).

Citat:
I na kraju, je li to neki ISO standard da imena zemalja u ovakvim reklamama moraju biti ispisana istim fontom koji vuce na Aziju? Srbiji ne lezi bas takav font kojim je ispisano ime Srbija.
Koji je trebao da ide? Nemoj da kazes cirilicni sa sajta Patrijarsije Font je jako upadljiv sto je dobro, ljudi ce videti da se radi o Srbiji

Poslednja izmena od bojan_bozovic : 10. 01. 2007. u 16:58.
bojan_bozovic je offline   Odgovorite uz citat