Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 07. 2007.   #1
Baxy
novi član
 
Datum učlanjenja: 04.07.2007
Poruke: 4
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Baxy is on a distinguished road
Default www.cosmosoft.co.yu vase misljenje

Zeleo bih da pozdravim sve na forumu i zelim da postavim nekoliko pitanja jer smatram da ovde mogu da dobijem dobru kritiku predlog i misljenje od velikog broja strucnjaka cija misljenja jako uvazavam.
Radi se o projektu web prezentacije www.cosmosoft.co.yu
Da sam nisam strucnjak na ovom polju i da sam angazovao nekog sasvim treceg za rad i prezentaciju ovog projekta interesu me vase misljenja koji ste daleko napredniji u ovom sektoru.
Interesuje me misljenje ,kritike predlozi sta vi mislite da nije dobro da nevalja da se treba promeniti dodati ili skloniti.
Stranica je jos u radu ali me interesuje kako to vide oci nekog drugog.
Bilo je jako pozitivnih komentara i naravno negativnih pa posto smo na samom startu da pokusamo da korigujemo
Sobzirom da je startovan jedan malo veci projekat sto se mozda da videti u prilozenoj stranici molio bih da mi se jave svi oni koji su za bilo koji vid saradnje na ovom polju . zainteresevoni da se jave na email shop@cosmosoft.at
Nadamse da nisam povredio pravilnik foruma sa mojim pitanjima i molio bih za vase komentare i ujedno ako ima zainteresovanih koji bi da podrze ovaj projekat u bilo kojem vidu saradnje ili honorarnih usluga da mi se jave.
Spostovanjem i drugarskim pozdravom BAXY
Baxy je offline   Odgovorite uz citat