Tema: Љуска
Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 06. 2008.   #110
degojs
I'm a PC too.
Wrote a book
 
Avatar degojs
 
Datum učlanjenja: 05.06.2005
Lokacija: Kanada
Poruke: 1.354
Hvala: 82
130 "Hvala" u 89 poruka
degojs će postati "faca" uskorodegojs će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Lalaland Pogledajte poruku
Vidim da je potpuno bezuspešno da te i dalje ubedjujem da ovo nije moj stav niti namera. Što se arogancije tiče, to je u redu, imaš pravo na svoje mišljenje.
Pa ne bi bilo u redu ako nije proizašlo iz nečeg što si rekla, ispalo bi da sam te tako okarakterisao iz čista mira. Sad ti kažeš da nisi to rekla, da sam krivo razumeo.. Ako je tako, onda dobro, ništa onda (dodao bih i "sorry" ali ne smem jer će onda blues opet da mi kaže da sam ljigav, pa će opet da se pretvori u Dinastiju).

Citat:
Ono što bih volela da čujem od tebe je ono što ovde kažu 'put your money where your mouth is': koji izraz ti sam koristiš za 'file'?
Fajl i datoteka.

Fajl koristim MNOGO više, ali kada je u pitanju nešto baš ozbiljno onda - datoteka. Npr. kada sam pravio neke desktop aplikacije, uvek sam koristio tu reč, a i kada sam pisao onda dokumentaciju za te aplikacije, koristio sam tu reč, logično. Poslednjih godina jednostavno nemam priliku, ne pišem ama baš ništa ozbiljno na našem jeziku. Ako bi poslao neki tekst na neko ozbiljno mesto, npr. neki časopis (da se razumemo, ne i blog i slično), onda bih koristio tu reč, potrudio bih se.

Inače, ne vidim kako to menja nešto u našoj raspravi, čak i da ja ne upotrebim tu reč nikada više. Nećemo valjda mene da uzimamo kao merilo za podobnost te reči?
__________________
Commercial-Free !!!

Poslednja izmena od degojs : 06. 06. 2008. u 21:52.
degojs je offline   Odgovorite uz citat