Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 06. 2009.   #36
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Pedjaa Pogledajte poruku
Takodje, kazes ljudi na twitteru, blogovima ili ovde nisu bitni za kampanju?
Mislim da nisu. Žao mi je ako nekoga vređam ali ljudi treba da prihvate da im se neke reklamne kampanje jednostavno ne obraćaju. Polazim od sebe.
Ja sam na primer, kao pojedinac i potrošač, potpuno nebitan za većinu reklamnih kampanja. Bar onih koji se u ovom trenutku kod nas vrte. Moje mišljenje je nebitno za one koji kampanju naručuju i plaćaju. I za ovu takođe.

Citat:
A ko ti je ciljna grupa uopste?
Osobe koje ne znaju da mogu na slobodnom tržištu da kupe internet domen kakav žele niti znaju za šta bi im poslužio. Ne volim da pretpostavljam ali tako mi se čini, na osnovu onoga što mogu da vidim.
Usput sem seksa tu se komunicira i podrška poslu, učenju itd... zašto li ovi aspekti nisu izazvali toliko interesovanje kao onaj prvi.

Da se razumemo ni na koji način nisam učestvovao u ovoj kampanji. Takođe nigde nisam rekao da mi se kampanja sviđa. Nigde nisam napisao da je "dobra". Sve su to subjektivne odrednice, kao i tvoja da ti se ne sviđa i da je prostačka. Jer kampanja ne treba da se sviđa, pogotovo ne onima kojima nije namenjena, i da bude "dobra" nego da ime očekivani efekat. Hoće li ga imati znaće RNIDS kao naručilac.

Citat:
Treba li neko da prvo edukuje i evandjelizuje ljude, ne? Ko ce to da radi?
Evo na primer to radimo neki moji prijatelji i ja. Povremeno širom Srbije držimo predavanja o koristi primene interneta u poslovanju. Ne tražimo honorare ili su oni minimalni, naplatimo troškove i jako se lepo provedemo, upoznamo nove ljude i uvek ponešto naučimo.

Citat:
Mislim da je bas ovde ona srz ljudi koja prvo mora da bude interesna grupa. Ti ljudi da daju primer..
Pa kako da ti kažemo, ko im brani da daju primer?

Off Topic: Gledajući dobre linkove koje si im obezbedio mislim da radiš za RNIDS. Iskreno poželeo sam da ti se ne dopadne nešto što uradim

Poslednja izmena od Miloje Sekulic : 04. 06. 2009. u 23:44. Razlog: opet sam izgresio u kucanju
Miloje Sekulic je offline   Odgovorite uz citat