Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 06. 2007.   #21
srdjan
xyz
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Poruke: 893
Hvala: 87
346 "Hvala" u 163 poruka
srdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu auru
Default

Osim tog dela sa izlaskom, nije bilo lose... Vidi se da im je prvi put. Mislim da to sve ima potencijala da se svake godine organizuje 2-dnevni fest.

1. Organizovano otvaranje svih kapija pred kraj glavnog eventa kako bi se izbeglo guranje i potencijalni haos i povrede. Ko je isao u vojsku zna da za 10 minuta uzbune moze da se rastavi citava skalamerija sa ulaza.

2. Obelezavanje parkinga brojevima, da znas gde si ostavio kola. Mi smo dosli pred kraj i bili LIFO, zao mi je onih koji su vredno poranili.

3. Formiranje FIFO na parkingu. Na jednom mestu je ulaz, na drugom izlaz. Tako se ne bi desavalo da se svi okrecu polukruzno i nabijaju jedni u druge "gadjajuci" izlaz.

4. Zatvaranje saobracajnice prema Indjiji pred kraj i usmeravanje sve 4 trake na autoput prilikom izlaza. Nema sta ko da ide u grad i stari put kad je autoput na 1km. Ako si vec dosao kolima, onda plati putarinu i odatle idi dalje gde zelis.

A koncert ko koncert. Ovo nije bio Zdravko Colic pa ni Metalika 2005 vec samo jedan u nizu svirki na proputovanju po festivalima u Evropi.
srdjan je offline   Odgovorite uz citat