Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 11. 2011.   #22
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Vec neko vreme ne pratim ovdasnju "twitosferu" i juce kada me je Sinisa cimnuo recima "si video ovo za Nixu" predosetio sam da je u pitanju nesto strasno. Isprva pomislio sam da je u pitanju neka zajebancija ovih bolesnih Nislija, ali Flajko je bio jasan da se sa takvim stvarima ne zajebava. Pa ipak otvorio sam njegov kontakt na iPhone-u ali nisam mogao da ga cimnem ... mislim da sam dugo gledao u taj kontakt i osetio kako mi se steze grlo sve dok nisu krenule suze Cak i sada deo mene ne moze da poveruje da sve ovo nije neka zajebancija, za razliku od Blues-a rado bih mu platio pivo i cestitao kako nas je sve zajebao ...

Inace Nixu znam jos sa ES-a, upoznao sam ga na jednom od es@pivo okupljanja mnogo pre nego sto smo otvorili DPT. Imao je taj sindrom decka iz provincije kako neko od ovih njegovih brojnih "prijatelja" rece, glumeo je neku fensi facu pokusavajuci da izgleda bolji od ostalih ali nasamo uvek je bio svoj i drag. Uvek se javljao svaki put kada bi provalio da sam u Bgd-u ili da sam u stranom gradu gde je on bio ili ako bi i naslutio da mi treba pomoc oko necega, bilo cega o cemu je imao makar i najtanju ideju kako funkcionise.

Secam se kako smo sedeli jedan pored drugog na blogopenu u Nisu i chatovali preko adiuma i bezanju u kafanu... ili kako smo ga dijica i ja zajebavali kako je just gay enough ... secam se kako je vozio onaj motor po Bgd-u, kako smo se drali kao magarci u Srahinjica Bana proslog leta ...

Ne znam Nixa brate, ja sam ateista ali nekako kad se ovakva sranja dese zelim da verujem da sam potpuno u krivu i da si sada sa mnogim ok likovima na nekom boljem mestu ... i da imas i tu jebenu baklju koju si spominjao ovde.
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!

Poslednja izmena od dinke : 24. 11. 2011. u 23:07.
dinke je offline   Odgovorite uz citat
3 članova zahvaljuje dinke za poruku: