Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 09. 2006.   #27
S_Kid
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 45
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
S_Kid is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za S_Kid
Default

Hteo bih da napišem dva glavna razloga zašto više neću učestvovati na Limundu, rado ću se vratiti kada se ove stvari isprave jer sam svim ostalim zadovoljan.

1. Danas sam izgubio na 3 licitacije jer nije moguće dobijati obaveštenja kada neko da bolju ponudu. Neizvodljivo je bilo da sedim kući i čekam kraj jer sam imao druge obaveze, a jedna licitacija mi je zaista bila toliko bitna da bih da je bilo potrebno i udvostručio ponudu.
Opcija obaveštavanja mailom je neophodna, a opcija slanja SMS-a bi tek bio pun pogodak. Da ne pričam koliko bi tek bilo super da SMS-om mogu da uvećam svoj bid.

2. Samo jedna moja ponuda je realizovana iako su 4 na kraju imale kupce, i to više ljudi koji su se takmičili u bidovanju. Trojica jednostavno nisu marili da zaista i kupe to za šta su bidovali i ignorisali su moju poruku. Opcija stavljanja telefona je neophodna. Tačno je da se dobija adresa, ali meni ne pada na pamet da otvaram bele strane i jurim nekoga. Ostavljanje telefona dalo bi i dodatnu ozbiljnost jer bi ljudi u startu znali da ne mogu tako lako da ignorišu kupca/prodavca.

Eto, za mesec dana aktivnog korišćenja, zbog ova dva problema jednostavno nema poente da i dalje pokušavam da prodajem i kupujem.
__________________
vdl/nlns
S_Kid je offline   Odgovorite uz citat