Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 04. 2010.   #36
LaVbreLaV
novi član
 
Avatar LaVbreLaV
 
Datum učlanjenja: 18.04.2010
Poruke: 1
Hvala: 0
1 "Hvala" u 1 poruci
LaVbreLaV is on a distinguished road
Default

Pa dobro boze moj, svako zakupi domen godinu dve ranije pre nego skonta sta da tu ipak napravi, pa onda se kada vidi dobru ideju negde na nekom sajtu odluci se da i on to postavi i nada se da ce imati bolju posjetu. S toga WebGazda, nemoj da te to sikira, ja drzim wtf-portal.com i onda je jedan moj prijatelj napravio dva dana kasnije omg-portal.com koji je takodje kupio godinu dana ranije ali nije znao sta i kako da postavi i napravi i na kraju je kopirao pravio, stvarno je licio na wtf ali .. nije opstao, nije mogao tako sa voljom da ga azurira. Da bi ga jedan moj prijatelj kupio nakon godinu dana sa 100 postova za 100 EUR i ostavio ga da propadne dogledno. Molim svima da naznace da ovo nije srpski twitter, mozda cvrkutanje jeste, mi se ne ogradjujemo na jednu ciljnu grupu, mi se ogradjujemo da skupimo nase sajtove nase korisnike pod nase podrazumevam svi koji govorimo isti jezik takozvani ex-yu i putem pratis.me steknemo nove prijatelje i naravno zasto da ne i nove posjete nekim sajtovima za koje mozda niste znali ni da postoje. Pratis.me jedini profit ce imati putem google adsensa u desnoj koloni i to je sto se tice naplate, nece biti komercijalni, nece prodavati oglasni prostor, radi ce da pomogne mladim sajtovima, pod mladim podrazumevamo onim koji su tek krenuli da naprave svoj cilj, svako ima nesto da ponudi i pokaze a mi cemo se potruditi da to i ostvare. Znaci, kome god se svidja pratis.me i ljudi koji su na njemu i nas cilj slobodno se pridruzite, pisite, komentarisite. Kome se ne svidja, Boze moj, zasto postoji cvrkutanje.com Da nema konkurencije ne bi imalo smisla raditi i truditi se oko necega, culi smo da cvrkutanje ima u planu mnogo novih servisa s toga, Cvrkutanje.com, sretno u daljem radu

S postovanjem,
LaV
LaVbreLaV je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" LaVbreLaV za poruku: