Tema: Svi Poslovi
Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 06. 2008.   #4
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Funkcionalno koliko mi se čini, radi ok ono malo što sam testirao.

Elem, mislim da bi dizajn i boje trebalo promeniti, deluje nekako starinski kada se dođe na početnu stranu, kao da je 10 godina star a u pitanju je tek lansirani sajt.

Možda da dodaš malo senke, gradijente i sl. da bude malo više trendy kao npr. brziposlovi.com. Navodim ih kao primer jer se i njima naslovna strana svodi na search box. Ne kažem da je i to prelepo, ali tamo kad dođeš vidiš da je u pitanju nešto sveže, novo, i želiš da to isprobaš kako radi.

Ili možda da ideš u drugu krajnost i napraviš sve minimalistički na beloj pozadini kao Google ili domaći primer vokabular.org.

U svakom slučaju ovo tvoje je nekako baš web 1.0 i nimalo ne budi želju u korisniku da se na prvi pogled malo poigra sa alatom koji nudiš. Ja sam se tako osećao prvi put kada sam otišao na stranicu, kao da sam zalutao ne neki sajt državne administracije koji nije ažuriran godinama. To je verovatno i razlog što nisam pre poslao komentar na tvoj sajt, a moguće je da ima još takvih.

Poslednja izmena od mileusna : 04. 06. 2008. u 20:07.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat