Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 04. 2009.   #11
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Kada sam rekao "svetska" mislio sam na medjunarodno poznata a ne na učesnike. I Beogradski maraton je svetski maraton jer dolaze maratonci van Srbije, ali je velika razlika između Beogradskog i Njujorškog ili Londonskog maratona. Nadam se da sada razumeš šta sam hteo da kažem.

Evo ja u svoje ime mogu da kažem da bih za 100 eur došao, ali za 250 ne bih. As simple as that. Ne bih da budem partibrejker, samo mi baš mnogo smeta ta cena, a ako je trebalo da se zaradi za putne troškove učesnika, onda vam business model nije savršen ako ste računali samo na prihode od kotizacije. Neka se malo otvore ti sponzori, koliko vidim imate samo media sponzore, a poznato je da oni ne daju pare, eto sada komotno možete i DPT da stavite kao mediasponzor, pošto mislim da i od ostalih ne dobijate ništa više od besplatne reklame, što i nije sponzorstvo u pravom smislu reči. Da je sreće pa da vas novosti i oni ostali (e-)časopisi jure da pišu umesto da daju "media sponzorstvo".

Iskreno i ono što nudite ovde i nije nešto da polomiš noge da budeš sponzor. Zašto ne organizovati i neke štandove, prezentacije... nešto što bi i tim sponzorima donelo neku dobiti. Nije lako dobiti sponzore kojima je dovoljno samo da brendiraju , ovi drugi gledaju i neki veći interes od brand awareness i vašeg "promise" za novim kontaktima. Čovek izađe ispred dragstora pa stekne nove prijatelje
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" bluesman za poruku: