Pogledajte određenu poruku
Staro 31. 10. 2009.   #49
miljant
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 23.09.2007
Poruke: 48
Hvala: 0
510 "Hvala" u 7 poruka
miljant is on a distinguished roadmiljant is on a distinguished roadmiljant is on a distinguished roadmiljant is on a distinguished roadmiljant is on a distinguished roadmiljant is on a distinguished road
Default

Vidim da se spominje iweb dedicated, a mene interesuje da li je neko koristio njihov shared. Ako jeste kakva su iskustva.

Ja sam trenutno na hostmonster i relativno sam zadovoljan, ali je procesor na serveru u poslednji par meseci preopterećen pa se povremeno sajtovi sporije učitavaju. Problem nije do mene, jer ja jedva da imam i 100-150 unikatnih poseta dnevno. Kad god pogledam error logove na serveru uvek je tu 5, 6 istih sajtova koji izgleda da prave probleme. Očekivao sam da će ih banovati, ali sad sam se već umorio od čekanja. Iz tog razloga sam hteo da kontaktiram njihovu podršk i tražim da me prebace na novi server. Ako to ne uspe onda bih išao na hostgator.

Sad da li je kod njih išta bolje nisam siguran.
U međuvremenu nađoh ovu temu i videh taj iweb. Cene na mesečnom nivou su im otprilike iste (oko $7). Ali iweb nudi zakup na deset godina ($1.67).

Hteo sam da produžim HM još tri godine ako uspem da promenim server ili da uzmem HG na tri godine. To bi mi koštalo između $200 i $250. Ispade da kod iweb za iste te pare mogu da uzmem hosting na 10 godina.

Ne znam šta će biti sutra, a ni za par dana i da li će mi trebati hosting ili možda VPS ili server, ali zašto da sad zakupim host na tri godine kad mogu za istu cenu da zakupim na deset godina (neće se baciti). Jedino pitanje je vredi li taj iweb.
miljant je offline   Odgovorite uz citat