Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 02. 2007.   #12
milano
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 31.01.2006
Poruke: 50
Hvala: 0
3 "Hvala" u 2 poruka
milano is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao ivanhoe
ne ne, to sto ti pominjes je upozorenje zbog javascripta u localu... ja dobijem veliki ruzni dijalog (kao alert da si uradio) i to se javlja zbog tzv. Eolas patch-a (Ms je izgubio tuzbu oko patenta pa je morao da ubaci tu glupost).

Uzgred isto mi se desava i sa tvojim sajtom, evo ti screenshot, da vidis o cemu pricam:

EDIT: btw, Emile, jel znas da ti dvaputa pozivas sIFR.replaceElement() za iste elemente, ali sa razlicitim parametrima? Jednom direktno iz strane (tako sam i ja uradio) i jednom iz externog fajla headings.js ... probacu i ja da pozovem dvaput replace, posto mi se na tvojoj strani prikazu bar neki naslovi, kod mene nece nista...
To sto se kod mene sifr poziva 2 puta je greska, tako da verujem da neces time resiti problem.

A sto se sifra generalno tice, moj sajt se provlacio po raznim css galerijama, i jedini problem koji su ljudi nasli je da se kod opere sa nekim specificnim flash pluginom sve oko naslova zdrnda, ovo sa upozorenjem prvi put vidim, a video sam svoj site sa raznih racunara.

Mozda je do verzije sifra koji koristis, ja koristim neku staru sIFR2.0rc3, i tu mi sve radi, probao sam jednom da skinem noviju verziju, pa tu nije nesto radilo, i ja nisam hteo da se preterano bakcem time, jer mi rc verzija koju imam dobro sljaka.

U krajnjem slucaju mogu da ti posaljem moju verziju gde sve radi sa primerom, pa ti uradis samo copy/paste.

Btw, na mom sajtu, jel vidis sve naslove normalno? Ako ne, zamolio bih te za ceo screenshot cisto da vidim gde su problemi.

Oko onog upozorenja sto iskace, da nije to mozda do nekog specificnog podesavanja ie-a ili mozda do nekog softwarea koji vi programeri instalisete na kompove tipa .net ili nesto slicno?

Za taj .net, cisto laicki, ja sam par puta bio prinudjen da ga instaliram jer je bilo par programa koji nece da rade bez njega i uvek su mi se posle instalacije istog desavali razni problemi sa os-om.
milano je offline   Odgovorite uz citat