Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 02. 2007.   #25
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao Dejan Topalovic
E, a ja ko manijak danima udaram F5 i CTRL+R na devprotalk.com, sve kontam da nije do mene i konekcije, kadli ono havarija...

'ebes ga, vjerujem da nisi spavao ovih dana kako treba, al ne brini se - vidis da su i ljudi koji hostuju kod tebe razumni. Trazi od te firme da ti nadoknade sve ovo besplatnim housingom na godinu dana ili sta vec smatras za dovoljnom kompenzacijom... Nazalost, host ti je izgubio reputaciju, al si sa druge strane dobio povjerenje i respekt, pokazavsi da si odgovorna osoba i da preuzimas svu odgovornost i posljedice na sebe.

Ako sta treba oko MySQL baze - tu sam jos 2 sata, pa cimaj ako sta treba pomoci.
Dejane hvala lepo na ponudi, mislim da nema potrebe, radimo sve sto mozemo da sto pre vratimo sve u predjasnje stanje.

Sto se tice hostinga, tu si u pravu, jednostavno je sve propalo i nemam vise nikakav autoritet da bilo kome ponudim hosting. Jednostavno, mene je sramota da kazem da se bavim hostingom posle ovoga sto se desilo, bez obzira cija je krivica.

Kao sto verovatno i sam znas, ja se nigde nisam reklamirao vec je vecina ljudi kod mene dosla na preporuku. Samim tim situacija je jos gora, jer sam "zajebao" i one koji su dali preporuku.

Preporucuju mi neki ljudi da ih tuzim, kao mozes da izvuces 50 k eur, juce sam rekao "kad bi mi neko sada ponudio 50k eur ili da se vrate svi podaci, uzeo bih ovo drugo" (u tom trenutku jos nisam znao da li mogu da se povrate podaci sa hard diska). Znaci, stvarno ne umem da objasnim recima kako sam se osecao (i jos uvek se osecam tako, uz neznatno olaksanje jer bar nisi svi podaci izgubljeni).

Sto se mene tice, ja sam za svoje sajtove imao backup-e, ja sam mogao sve ponovo da dignem relativno brzo i bezbolno, ali znam da 80% ljudi ne rade backup, kako bih mogao da ih pogledam u oci i da kazem "znas, sve ti je obrisano".

Nista, da se ovo ne pretvori u patetiku, tako stoje stvari, ovi ljudi koji hostuju kod mene mogu da hostuju koliko god zele, ne verujem da cu primati nove (ako se neko cak i posle ovoga odluci na to), jednostavno ne verujem da OVOLIKO zivaca kosta sve ovo - ne isplati se.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat