Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 09. 2012.   #20
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao miloshz Pogledajte poruku
ne znam za sajtove s custom tailor, ali znam tipove koji to rade offline i odlicno rade. neki toliko dobro da 2x mesecno dolaze u london da donesu robu i uzmu porudzbine
Meni nije baš jasno kako bi uopšte ta priča sa "custom tailor over web" mogla da bude uspešna: u pitanju je luksuzna usluga u kojoj je uzimanje mere manji deo posla, ali nešto što bi se teško moglo očekivati da kupac radi sam. Ja jednostavno ne mogu da zamislim nekog ko je spreman da da velike pare za košulju, a ima živaca da se maltretira sa krojačkim metrom sam u fazonu "e, ženo, pridrži ovaj kraj ovde". Pogotovu što izrada custom tailored odeće obično ide u više iteracija sa posetama krojaču (ili, u ekstremnijim varijantama, krojač dolazi mušteriji na noge). Jednostavno, po meni su to dva nespojiva modela.

Off Topic: A sad nazad na banovanje.
__________________
blog
jablan je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje jablan za poruku: