Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 02. 2012.   #5
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao jobah Pogledajte poruku
Oko prikazivanja IP adrese, ne prikazujemo je drugim korisnicima, vec je vidis na stranici sa rezultatom. Zasto mislis da je to problem?
Pa vidim da izgenerisani baner nosi link ka stranici sa rezultatom (a i iz samog URLa slike može da se izvede URL do rezultata). Mislim da je IP korisnika potpuno irelevantan za ono čime se sajt bavi (osim naravno sa vaše strane za dobijanje podataka o provajderu itd) i apsolutno nema potrebe da ga bilo gde prikazujete, a mislim da nema potrebe ni da ga čuvate za svoje potrebe. Sa druge strane, IP korisnika je prilično privatna stvar, slično npr. broju mobilnog telefona.

Citat:
Svoju ip adresu mozes da saznas i na drugim sajtovima (www.whatismyip.com)
Naravno, mogu još na milion načina, ali to radim onda kad imam potrebu za time, i nemam potrebu da tu informaciju delim sa drugima.
__________________
blog
jablan je offline   Odgovorite uz citat