Tema: Holi Travel
Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 03. 2006.   #9
bokacbl
profesionalac
Professional
 
Avatar bokacbl
 
Datum učlanjenja: 09.01.2006
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 262
Hvala: 24
7 "Hvala" u 5 poruka
bokacbl is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za bokacbl
Default

Citat:
Citat Originalno napisao bokacbl
u FF ovaj centralni rounded box uzasno izgleda.. ima neke margine

na koj tacno deo mislis?
Pa u content box-u ima bijeli dio i unutar njega jedan crveni dio uzi za 50tak px i on je crvene boje i rounded.. on se nikako ne uklapa...

Citat:
Citat Originalno napisao bokacbl
savjet: kada radis sa fotografijom u pozadini onda moras dosta poraditi na kontrastu logotipa da bi dobio nesto kvalitetno..
moj prijedlog je da uradis neki gradient iz neke boje koja se uklapa sa logotipom u fotografiju..

Kontrast OK.
Na gradijent u logotipu mislis?
Ne nego gradijent u kompletnom header mislio sam npr. na varijantu kada ti header sa lijeve strane pocinje u nekoj boji (koja se u ovom slucaju slaze sa logotipom) i onda se prelijeva u fotografiju (glupo zvuci ali ne znam kako da se izrazim drugacije)..

Citat:
Citat Originalno napisao bokacbl
meni izmedju headera i content box je ok.. i on moze da ostane..
takodje content box treba da mijenjas pogotovo obrati paznju na tipografiju odnosno upotrebu serif i sans-serif fontova zajedno...

Na sta konkretno mislis kad kazes tipografija?
Mislim na tipove fontova koji su koristeni i njihovu citljivost

Citat:
Generalno imam problem sa fotografijama. Treba naci besplatnu, a kvalitetnu.
Mozda zbog toga mozda deluje mracno. Kad bude dosla po neka fotka uz ponudu nadam se da ce uliti malo pozitivnog.
Ja sam davno radio internet prezentaciju za jednu turisticku agenciju iz banja luke i neke kataloge pa ako ti treba neka slika napisi mi koje primorje (cg, hrvatska, spanija itd.. ) mozda ti mogu poslati neku upotrebljivu fotografiju...

Poslednja izmena od bokacbl : 04. 03. 2006. u 02:25.
bokacbl je offline   Odgovorite uz citat