Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 08. 2012.   #1
kickloop
Mister
Master
 
Avatar kickloop
 
Datum učlanjenja: 25.11.2007
Poruke: 626
Hvala: 114
641 "Hvala" u 96 poruka
kickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za kickloop
Default WP image resize i ostalo

Imam nekoliko pitanja za WordPress ekipu pa ako je neko rad da pomogne, svaka mu čast.

1.) Ovako, slike se uploaduju preko neke custom AJAX forme (front-end). Treba da se resajzuju na određenu veličinu i snime ne u standardni "uploads/{year}/{month}" nego na drugo mesto.

2.) Postoji form sa nekim ekstra post detaljima koji treba da se upišu preko add_post_meta (koristi se metabox plugin). Form (fields) može da se klonira pa treba izvrteti taj array i upisati sve podatke.

3.) Integracija PayPal (standard/express checkout) nakon upload-a slika i tih podataka za form i sve ovo iz front enda.

Za mene je ovo, malte ne špansko selo. WP znam da instaliram i to ali nikada nisam seo da vidim šta sve ima tu. Nemam vremena sad ovo da učim pošto mi treba za juče. Rad sam i da platim ako neko hoće da se lati da ovo uradi. U tom slučaju -> privatna poruka.

Ako neko, pak, ima neki savet, direction kako da uradim ovo nek napiše i biću mu večno zahvalan.
__________________
When you assume, you make an ass out of u and me
kickloop je offline   Odgovorite uz citat