Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 05. 2007.   #8
Davor Vlajkovic
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 16.05.2006
Poruke: 139
Hvala: 72
1.111 "Hvala" u 26 poruka
Davor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished road
Default

OK, svi smo se složili da para ovde, u lokalu, jednostavno nema. Vladanov primer je izuzetak koji potvrđuje pravilo jer je, kako i sam kaže, to bila specifična situacija koja se ne može uzeti kao nekakav reper. Obrazloženje koje je dao ivanhoe mi deluje logično i vrlo slično mom viđenju situacije, mada sam ja (preterani?) optimista po tom pitanju...

Dejane, možeš li da makar okvirno definišeš šta je za tebe 'dobro ime' domena? Na osnovu kojih parametara ocenjuješ koliko je domen potencijalno 'težak'? U onoj temi koju sam linkovao si jedan .com (dve reči, sedam slova) 'ladne duše procenio na 200€. Za neke druge si pak naznačio cene koje idu i do 1K. Ja, da budem iskren, dobar deo verovatno ne bih kupio ni po standardnoj ceni registracije. Što, naravno, ne mora ništa da znači, jer imamo različite poglede na stvar i, na kraju krajeva, različita interesovanja...

Za kraj, hipotetička situacija: domen koji sam pomenuo u prvoj poruci ide na doboš; Koliko bi, po vašem mišljenju, vredeo na domaćem, a koliko na inostranom terenu?

Poslednja izmena od Davor Vlajkovic : 25. 05. 2007. u 14:45.
Davor Vlajkovic je offline   Odgovorite uz citat