Tema: ExYuRock.com
Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 12. 2012.   #6
nn.nn
nobody
Expert
 
Avatar nn.nn
 
Datum učlanjenja: 19.04.2007
Poruke: 537
Hvala: 14
705 "Hvala" u 106 poruka
nn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao misk0 Pogledajte poruku
jest da je malo offtopic ali otkud ovo? Oki, ako smatras forume o opstim i nevaznim temama kao gubljenje vremena - mrtvim, slazem se.
Medjutim bilo koji forum o konkretnim (strucnim) argumentima jos nisam vidio u cjelosti zamjenjen na drustvenim mrezama. Ima tu tema na stackexchange, linkedinu, quori i slicno, ali malo ih je..
Da, mislio sam, uglavnom, na te opšte. Stručne forume vidim kao te izuzetke koje sam pomenuo. Da ne bude zabune, ne mislim da će ih FB i/ili Twitter potpuno zameniti, ali se nekako smanjuje saobraćaj i profilišu se teme o kojima se priča. Npr. DTP. Mi ovde još pričamo, ali bih rekao da primećujem da je ukupni saobraćaj manji nego ranije. Osim toga, ranije si ovde mogao više da čitaš o nekim temama, a sada ćeš ih pre naći na Twitteru.

Društvene mreže gutaju vreme, pa ćeš ga manje imati za neki forum. A i svi koje znaš i ne znaš su tamo, dok je na forumima manji broj ljudi (mada nekad budu probrani).

Ok, lični utisak, YMMV.

Poslednja izmena od nn.nn : 28. 12. 2012. u 01:01.
nn.nn je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" nn.nn za poruku: