Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 07. 2006.   #27
Djuki
profesionalac
Professional
 
Avatar Djuki
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Pancevo
Poruke: 251
Hvala: 60
47 "Hvala" u 34 poruka
Djuki is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za Djuki Pošaljite poruku preko Skype™ za Djuki
Default

Citat:
Originalno napisao oliver
to je prvo sto covjek vidi na sajtu. pogrijesili ste domen, onda (hint: reklamirajtese.com ). reklamiranje je nusprodukt, valjda bi info o primarnoj svrsi sajta trebao da bude u fokusu. ili sam ja nesto preskocio u cijeloj ovoj prici.
Citat:
Originalno napisao xippi
tom konceptu i jeste reklamiranje primarna svrha. koncept ne valja.
Ne slažem se, trenutno su obe stvari podjednako važne: kvalitetni autori i sponzori. Sponzori su potrebni da bi sistem održao sam sebe, da bi smo mogli da plaćamo blogere za pisanje u nekoj bližoj budućnosti.

Obe populacije su on nas dobile podjednaku pažnji.

Citat:
Originalno napisao xippi
uvek mi je bilo cudno kako se stvari ovde rade na naopak nacin
mislim da bi b92 trebao vise da uradi na informativnom planu. blog je jedno vreme bio redovna tema na hrt-u, prica se o njemu, izlaze tekstovi u novinama (mozda ipak gresim, par meseci ne gajim tv u stanu tako da sam operisan od tog medija)
ovde je i dalje jako velik problem pristup internetu sto u hrvatskoj nije slucaj. tamo je broadband stigao svugde. ne znam kakvo je stanje sa makedonijom, iskreno se ne secam kada sam posledji put video neki makedonski sajt

na blog.hr-u bloguje dosta ljudi iz beograda. zovi ih da predju
I ja mislim da b92 kao vodeći portal može mnogo više da uradi na popularizaciji bloga.

Zvaćemo sve kvalitetne autore sa ovih prostora, pa i neke sa blog.hr

Citat:
Originalno napisao Dejan Bizinger
Pa i nije bas prvi, posto je B92 Blog sajt koji je vec neko vreme online i vec prilicno popularan. Ja sam regionalnu mrezu blogova hteo da pokrenem jos 2005. i zbog toga registrovao domen blogovi.com.
Između b92 bloga i TvojBlog je velika razlika u konceptu. Na b92 svako ima lični blog, a na TvojBlog mreži će svaki blog biti fokusiran samo na jednu oblast: gadgeti, zdrav život, turizam, life style i slično, već zavisi od ljudi koji se okupe oko ideje. Što je više blog mreža sa različitim konceptima i idejama, to je bolje za blogosferu u ovom regionu.
__________________
Blog | Facebook | Twitter | PHP Srbija
Djuki je offline   Odgovorite uz citat