Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 12. 2006.   #249
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Glupo je sada da prebacujemo lopticu, ali ako si kao najveći problem prepoznao to što je meni zasmetalo što si rekao da ljudi odavde "teško mogu i da razmišljaju da se prijave" - neka tako bude. To je samo usputna priča, ima tek malo veze sa pravim problemom. BTW, kad smo već kod toga, ako za nešto kažeš da nije za nekoga, samim tim kažeš da taj neko nije u stanju to da uradi - znači da je neozbiljan.

Ako vi ne umete da prepoznate da je problem bio u samoj postavci, od početka a ne u tome šta sam ja ili ti rekao - onda je i problem mnogo ozbiljniji nego što neki od nas pokušavaju da ukažu.

Ja sam ovu temu pročitao bar 2 puta od početka do kraja, poslednji put pre nekoliko dana. Kada bi se hvatali za svaku reč, možda bi mogao i da prokomentarišeš:

Citat:
Originalno napisao Dragan Varagić
Hvala Bogu, doći će i novembar pa će se videti da li će i kakav će se sajt pojaviti.
šta si hteo da kažeš sa ovim? Meni ovo zvuči "videćete vi, doći će i novembar na onda ću da vam zapušim usta svima". Prođe novembar...
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat