Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 10. 2011.   #157
AdriaMart
expert
Expert
 
Avatar AdriaMart
 
Datum učlanjenja: 15.03.2011
Poruke: 518
Hvala: 16
20 "Hvala" u 17 poruka
AdriaMart is on a distinguished road
Default

offtopic: Br@nko je pre svega dobar, inteligentan i vredan covek koji zeli da pomogne na ovom projektu a koga ja licno ne poznajem (nije mi brat od tetke ) a ako ukoliko projekat uspe da lici na nesto Br@nko ce svakako dobiti svoj deo Ovo je moj prvi samostalni projekat ovakvog tipa i imam veliku zelju da ga zavrsim, a aplikacija trenunto nije funcionalna a to sto ti mislis da nemoze upseti to je tvoje misljenje. Cak i da ne uspe stekao sam prakticno znanje vece nego da sam citao 10 kniga o xpathu i sl. Takodje ovo sto pisemo na forumu moze posluziti i drugima jer ne postoji ovoliko dobro obradjena tema na ovom forumu tako da koristi svima a ne samo meni.



Citat:
Originalno napisao twix Pogledajte poruku
Off Topic: Sorry za offtopic, ali me zanima jedno, na stranu stavljam pitanja i ogromnu pomoc/odgovore za njih, ali jeste li vi rod ili se poznajte licno, jer mi je nelogicno da neko postavlja toliko pitanja i da neko sa tolikom energijom & trudom objasnjava/resava/odgovara/pomaze nekome. Pri tome, ova "aplikacija" niti je korisna, niti funkcionalna, niti ima upotrebnu vrednost, ako si hteo da naucis nesto iz ovog projekta, onda super, ali se potrudi sam da dodjes do resenja, jer ono sto uradis sam, znaces, ono sto ti urade drugi, zaboravices, logicno, a ako je komercijalan projekat, imas ideju/domen, platis Br@nkoR da ti odradi i svi zadovoljni. Ja bih voleo kad bih mogao za svaku sitnicu da imam 24h odgovor, ali ne ide to tako Izvinjavam se jos jednom, morao sam ovo da napisem
Citat:
Originalno napisao webarto Pogledajte poruku
Mogu se izvući, naravno, samo nećeš da se potrudiš zato i postavljaš gomilu bezveznih pitanja
Nisam znao da treba da se gleda 'originalni' kod , sad je lako izvuci koordinate

Hvala i tebi sto pomazes - ponekad

I da dam odgovor na pitanje koje sam postavio (mozda nekom pomogne, uostalom zbog toga i sluze forumi) a pomogao Br@nko:

najprostije resenje:

$r = sscanf($str, "loadMap('%f,%f", $latituda, $longituda);

Poslednja izmena od bluesman : 05. 10. 2011. u 14:50.
AdriaMart je offline   Odgovorite uz citat