Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 10. 2006.   #235
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Miloje Sekulic
Bilo je ranije nekih kritika u takvim situacijama ali evo ja sad stvarno ne mogu da nadjem. Na kraju krajeva llinkovanje i jeste sustina interneta.

off topic: Postoje nacini i nacini online promocije. Meni se juce desilo da sam banovan na B92 blogu. Voleo bi da je to zbog toga sto sam se zestoko suprotstavio autoru bloga. Ako je zbog reklame i linka u potpisu onda ...
uostalom prosudite http://blog.b92.net/node/2534
Meni je prije nekoliko dana wannabe-VC pod imenom Saša Radulović izbrisao nekoliko komentara na njegovom B92 blogu, samo zato što sam konstruktivno ocjenio njegov tekst rječima koje su očigledno pogodile njegov krhki ego. Registrovao sam se tamo samo da prokomentarišem tekst koji sam vidio na Planetoidu (dok Dinke ne startuje stvoj servis na kome neće biti b92 blogova, onda baj-baj ovakvom Planetoidu koji ionako pratim rijetko). Uglavnom, kao i Miloje potpisao sam se tamo punom imenom i prezimenom.

U suštini B92 blogove pišu u najvećem broju slučajeva idioti sa kojim ne treba uopšte imati posla. Na stranu to što je pokrenuo naš kolega sa foruma Dejan Bizinger, njegov projekat Humanost (kao i neke druge projekte) ću recimo uvijek na svaki mogući način podržati, ali ovo sa b92 blogom je totalno druga priča i ne zavisi od njega koće tamo da piše. Imamo svakako materijal ovdje za novu temu ili sa spajanjem sa već nekom od postojećih b92 blog tema.

Poslednja izmena od mungos : 20. 10. 2006. u 17:58.
mungos je offline   Odgovorite uz citat