Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 02. 2016.   #1
mikkiweb
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 24.01.2012
Poruke: 15
Hvala: 4
105 "Hvala" u 3 poruka
mikkiweb is on a distinguished roadmikkiweb is on a distinguished road
Default Upload fajlova na drugi server, EZ Form Calculator, WP plugin

Treba mi little help oko modifikovanja ovog plugina,
U pitanju je EZ form calculator koji sam iskoristio za sajt stamparije i preko njega musterije prave kalkulaciju za stampu, uploaduju fajl i salju porudzbinu.
Trenutno mi uploaduje u WP upload dir tipa
http://www.domen.rs/wp-content/uploads/ezfc-uploads/
a ja treba da namestim da se uploaduje na njihov privatni server koji ima staticku adresu i imace odredjeni port i folder gde ce sve to da pakuje.
Na tom racunaru na kome bi trebali da se pakuju fajlovi nije jos nista instalirano, tako da mogu podici neki Web ili FTP server u zavisnosti sta mi je bolja opcija.
Problem je sto ne znam kako to u sintaksi da promenim.
To je pretpostavljam ovde u ovom delu koda u jednom od fajlova, ajax_upload.php, do njega sam dosao pretragom sadrzaja fajlova plugina

/**
change upload dir
**/
add_filter('upload_dir', 'my_upload_dir');
$upload = wp_upload_dir();

function my_upload_dir($upload) {
$upload['subdir'] = '/ezfc-uploads' . $upload['subdir'];
$upload['path'] = $upload['basedir'] . $upload['subdir'];
$upload['url'] = $upload['baseurl'] . $upload['subdir'];
return $upload;
}
mikkiweb je offline   Odgovorite uz citat
103 članova zahvaljuje mikkiweb za poruku:
aaleragail, aatulatoyaf, achelmeyerneilk, aczapiewskshain, aennimancarm, aeprocaccnath, alatchawsteve, aliznaroma, anorthfacemens, aoncadarr, ardgraafwilfo, arinalva, arussianbran, aschoonovemaked, caltouchenath, clgroschmurie, dokedziersrosen, dtepfundtvicen, eaksrobetiffany, eambleclai, ebeisermarq, ebuyaccessories, econeclar, eeblinetyron, egressettfavi, ejerseynfl, emcqueenanto, enereebthom, enhaldermjona, eoulterjord, esbissonetulyss, fhrentfrokhad, fnarufsabri, ggallagamerle, hhirschmabarr, hlaschalbe, ihybhatiatimot, iiantanidamarcp, imandarinoveola, inmonningequent, inorrixdarr, irdfinninwinfo, iyuriciclave, kbierskiaria, kdlakrick, klockelmo, krfkell, lartorellozadam, lerolees, linmonclerblack, lnemccalebmarli, lrbeatleyflet, menicomeodett, metwmper, mjanemiles, nbrabantarma, ncabeceiramilto, nesimankricki, neveningparty, nielbarrinnatha, nincenorah, nkallenbemaur, nnvalentasun, norbinshan, nrtmanwenwe, ntasklandruper, ntoscanoraym, oanomar, obertoerro, ocintoyongs, oiezarconepearl, osjoem, otkersonlesl, ottleroehugo, pcheapface, prdpala, racmurraylize, rallorcole, raynormarl, rdemarckris, rdheminovemayna, reckleromarh, renmorebufo, rheldermajuli, riggeralen, rlingeriebuy, rnslerwend, rumbersjoey, rwoyerleon, saccorsiamos, skocsismoshe, sosephsenbust, srerasruss, ssourstyson, syerssand, tatttobi, tezabielskyevet, tolyottjero, traditionaltrad, udiscountbags, wacheweloy, yleraymard, ytelajoyetonet