Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 10. 2006.   #44
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Dragan
Dejane mislim da je ovo najveći nonsens koji sam čuo u poslednje (veoma dugo) vreme. Trudiš se da budeš objektivan i korektan (što jesi, da se razumemo), tako da ti se ova izjava nikako ne uklapa u percepciju pomenute lokacije. On možda jeste najveći sajt u Srba, ali najbolji (čak i u najlabavijem smislu) -- pa nećemo se baš sada gađati vagonima...


Ako "ulaganjem" smatraš odobrenjem s vrha da se napravi nova sekcija sajta -- to je još jedan promašaj. B92 je velika medijska kuća koja u ovom slučaju ne honorariše tekstove (konkretno o tehnopolisu govorim), to je meni skoro uvreda. Znači vi pravite pare od posećenosti tog dela sajta, a ovamo šatro nemate da platite autore tekstova. Iz mog ugla ovo je još jedan dokaz kako je B92 samo jedan bully kojem se može jer ima veliku posećenost.
Koji sajt je najbolji u Srbiji?

Ne mislim na odobrenje sa vrha. Svi servisi dosta kostaju. I sam Tehnopolis kosta, jer se koriste resursi zaposlenih koji su placeni.

Autori trenutno nisu placeni kroz tekstove, ali bi to vrlo brzo trebalo da se promeni posto radim na tome. Svi oni su pristali na takav oblik saradnje posto pretpostavljam da znaju da nisu samo pare ono sto donosi korist. Postoji nesto sto se zove i self promotion. Mnogi bi platili kada bi mogli da pisu na B92 Blogu, ali ne mogu.

Napomena: Mi ne zaradjujemo na Tehnopolisu. Kada budemo zaradjivali, zaradjivace i nasi saradnici. Ne znam da li neko vidi neki baner na Tehnopolisu koji nije nas.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 04. 10. 2006. u 16:54.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat