Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 05. 2010.   #86
kickloop
Mister
Master
 
Avatar kickloop
 
Datum učlanjenja: 25.11.2007
Poruke: 626
Hvala: 114
641 "Hvala" u 96 poruka
kickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za kickloop
Default

Tačno je to što si rekao da uglavnom koristimo laptop kao desktop, ali...

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Ok, i to nije loša varijanta, kada ti zatreba da poneseš posao, otkačiš se i nosiš sve sa sobom, nema kopiranja i muljanja, ali mislim da to nije ono o čemu govori ova tema.
... što je, bar meni, jako bitno pošto često menjam lokaciju.

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Ne sećam se da li sam pisao ranije u ovoj temi pa ću možda da se ponavljam, ali koliko god se trudio ne mogu da se ponovo privikavam na 15" monitor. A ako mi neko predloži da kupim laptop sa većim monitorom, onda moram da kupim i neka kolica da to vukljam sa sobom
Nisam baš siguran za ta kolica. Laptop sa 15" ima X kg, a sa 17" x+2 kg. Ako za 2 kg trebaju kolica da se prenese laptop od stola do kola...

Sigurno da je desktop opcija brža/jeftinija/bolja ali za ovo što većina nas radi je dovoljan i sasvim skroman laptop tako da ovaj argument ne pije vodu. Igrice i filmovi sigurno nisu potrebni za "osnovnu spravu za rad".

U svakom slučaju, ja koristim laptop kao osnovnu spravu i sasvim sam zadovoljan.
__________________
When you assume, you make an ass out of u and me
kickloop je offline   Odgovorite uz citat