Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 09. 2008.   #90
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao degojs Pogledajte poruku
(Nije tebi problem samo Vista, nego bilo šta iz MS. Pa ti stalno ovde pričaš takve priče za MS proizvode, npr. pričao si kako za IIS nema nešto kao URL rewrite i slično. I to je ljudski, da se razumemo. Ni ja ne bi koristio/kupio Mac jer bi se osećao kao najveći snob i pajser. Osim ako baš ne bi morao.)
tjah, pa i ja mogu tako da kazem da ti stalno advokatises za MS

Ali to je generalizacija koja nije bas na mestu, nije sve bas toliko crno i belo, jer recimo ja koristim XP vec dosta dugo i nikad u zivotu nisam rekao da je to los sistem, cak sta vise, za desktop je super. Ne secam price o mod_rewrite, koliko vidim ja nisam tu nista postovao, a ni ti..). Ali sasvim moguce da sam pljuvao windows based web-servere, to i dalje mislim, ali recimo SQL Server nisam nikad pljuvao. Hocu da kazem nije moj problem u MS, ako me sam proizvod ne nervira ja nemam nista protiv, zaista. A i ne nervira me samo MS, nervira me i Apple, nerviraju me i Mandrake linux i RHEL, samo iz razlicitih razloga...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat