Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 01. 2007.   #44
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao mungos
Ja kad vidim naživo našeg programera ili dizajnera sa:

a) ekstremno dobrim kolima
b) ekstremno dobrom gajbom
c) jahtom

u paketu sa dobrom ribom (jos bolje ribama u mnozini) i puno keše da se krši nemilice povjerovaću u te satnice :-)
uf, tesko, tesko... ja imam drugara koji ima 10-tak ljudi koji rade za njega i uzima mesecno oko 5000evra (video sam invoice, znaci nije kafanska prica). I on vozi nov reno clio, iznajmljuje lepu veliku gajbu (i ima lepu devojku, mada to nema veze sa parama )

To ti je otprilike realan domet uspesnog coveka ovde... da bi imao ovo sto ti navodis moras da budes u nekoj politickoj muvacini sa privatizacijom, dilujes drogu/kurve/oruzje ili da radis vrlo uspesno 15-20 godina...narocito ovde gde su krediti potpuno neisplatljivi bilo kome ko zaradjuje dosta..
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat