Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 11. 2006.   #12
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Slušam Dinkića juče na radio b92, kaže da će Exit da se finansira iz budžeta. Mene interesuje, nevezano za to šta ja mislim o Exitu, po kom osnovu država finansira udruženje građana?

A što se tiče samog domena, dobro je da se digne frka oko toga, naročito zbog samovolje nekih provajdera, posebno verat-a i neobee čije ponašanje prelazi crtu bezobrazluka. Nekoliko ljudi koji su hteli da prebace hosting na www.host011.com su se žalili da prethodni provajder neće da prebaci domen, odnosno jednsotavno im otmu domen ako odluče da hostuju kod nekog drugog!?!? Nejasno mi je sa kojim pravom, pošto je čovek platio za hosting i domen, tako da je u njegovom vlasništvu, kako sme provajder da im "ne da"?

Tako je bilo verovatno i ovde: "Ma ko je taj Dušan bre, daj prebaci to sve na naše ime...".
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat