Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 05. 2007.   #5
Aleksandar.Ilic
old school
Expert
 
Datum učlanjenja: 29.04.2006
Poruke: 464
Hvala: 39
48 "Hvala" u 28 poruka
Aleksandar.Ilic is on a distinguished road
Default

Evo opet mene.
Kako stvari stoje, izgleda da ove godine konferencija nece da bude na elektronskom fakultetu, nego u Niskoj Banji.
Razlog je humane prirode: npr, sef katedre za racunare je rekao da ce ove godine da podrzi konferenciju samo ako on bude organizator, bez mene i Vite (ljut je sto prosle godine nije on birao predavace, i sto on nije kreirao raspored predavanje i sl, i tvrdi da njegovi profesori o svim tim temama znaju mnogo vise nego proslogodisnji predavaci). Plus nas je izvredjao i rekao da ne znamo nista da uradimo kako treba i da smo niza bica za njega, i da mozemo samo da sanjamo o konferencijama na kojima je on bio (ne znam kakve ovo veze ima samnom, ali nam je to rekao). Eto, da se malo zalim na cuda koja se desavaju.
Uskoro cu da saznam i kolko ce dekan da nam trazi pare, ako bude trazio bilo sta idemo u Banju.

A sad lepe stvari.

Btw, Niska Banja je prelepo mesto na 8km od Nisha, svi ce da budu smesteni u jedan hotel, ima sala od 270 mesta, restoran i sve sto ide uz to. Potrudicemo se da u sklopu cele konferencije organizujemo i neku izlozbu slika, neka svirka, zurka i sl . Postoje topli bazeni, neki relax centri itd.
Ima dosta parking mesta. Ima predivnih mesta za setnju prirodom, ako neko bude zeleo planinarenje, mozemo da organizujemo.

Pored toga, u Banji ima jedna odlicna kafana sa dobrim dijetalnim i vegeterijanskim prasicima.

Uskoro stize i prvi preliminarni spisak sa predavacima. Nadam se da ce da vam se svidi. Ima predavaca iz Hrvatske, a nadam se i iz Slovenije.

Gotov je i novi logo za konferenciju (izvedba Tijane Sekulic iz Athouse). Gotov je i novi dizajn za sajt. Otisao je u proceduru seckanja i implementacije.

Najverovatniji datumi su 24, 25 i 26. oktobar.

I da. Posto mi neki sve cesce govore da treba da imam neke poznate jake face iz inostranstvo, zelim da odma napisem ovde, da njima (tim strancima) nema mesta na ovoj konferenciji. Svi koji su bili prosle godine na ITSeminaru znaju ko sam ja, ali vecina ne zna ko je Guy Kawasaki (ako ne verujete, napravite anketu ove godine)
Drugo, ne zanima me uspeh nekih tamo amera, engleza i ostalih. Ne zanima me njihova zivotna prica. Zanimaju me iskljucivo ljudi iz ex-yu, sa nasih prostora. Zanima me sta je neko od vas ovde uradio, volim da slusam o Vasem uspehu a ne i uspehu tamo nekog preko okeana. Mozda su moja filozofija i ideja pogresne, mozda cu da propadnem jer ne zelim da dovodim strance, ali iskreno mislim, da nasi ljudi imaju sta da kazu, i sta da pokazu. I mislim da ce da nasi predavaci daleko vise ohrabre neke nove klince i neke nove projekte, jer ce da prenesu poruku: "Ovo je moguce i kod nas, i to mozemo i mi da uradimo". Kakvu ce poruku da prenese neki stranac?

I to je to, za ovo javljanje. Ako imate pitanje, slobodno pitajte. Ako imate kritike, slobodno napadajte. Ako imate ideju, izlozite je slobodno

Hvala
__________________
Vesti sa juga --- BizBuzz
--- Vas mali oglas

Poslednja izmena od Aleksandar.Ilic : 28. 05. 2007. u 01:17.
Aleksandar.Ilic je offline   Odgovorite uz citat