Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 10. 2005.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default GoDaddy (securepaynet) je onemogucio placanje CC iz Srbije?

Poslednjih mesec dana ne mogu da registrujem ni jedan domain, uvek mi odbije karticu, koja je savršeno validna i sa kojom redovno plaćam ostale usluge (server i kladionicu ). Iako sam tu već registrovao dvadesetak domena bez problema, jednostavno ne prolazi.

Pomislio sam da je problem do moje kartice (Virtuon RB) , međutim danas je jedan prijatelj pokušao sa MasterCart Delta Banke, sa kojom kaže da nikada nije imao problema, sa istim rezultatom - "unable to process".

Posle sam otišao na neki drugi registrar i registrovao domen bez problema, kao što sam i očekivao.

Zaključujem samo jedno: da je Srbija iz "nekog" razloga isključena sa securepaynet - njihovog payment gateway - jednostavno ne prolazi ni jedna kartica iz Srbije.

To jednostavno znači da na GoDaddy, cheap-domannames i svi koji koriste securepaynet ne možemo više da pazarimo ništa.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat