Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 12. 2005.   #13
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao Dragan
ma ne, nisam ja mislio nista u vezi teme, samo sam se nasalio, ali sam primetio da dosta analiziras Ilijine postove u poslednje vreme pa sam se nasalio na taj racn, nista ozbiljno.

Zadrt? u kom smislu?
Analiziram svačije postove, ako želiš sa nekim da debatuješ, onda moraš pažljivo da pročitaš šta taj neko govori. Ilija nema protekciju povodom ovoga, nego se mnogo više čuje od ostalih i prilično je tvrdoglav, pa mu zato odgovaram više nego drugima. Ništa lično... ili što bi Donald Trump rekao : It's nothing personal, it's only business. Aj, valjda smo tu priču apsolvirali, da ne ponavljamo više.

Što se tiče "zadrtosti" tvog članka, mislim da si previše isključiv oko nekih stvari. Ti jednostavno "zabranjuješ", odnosno preporučuješ totalni "celibat" od upotrebe nekih stvari u druge svrhe... Na primer, kada pričaš o listama, kada pričaš o tabelama.... Ja sam zagovornik onoga da je "dobro sve što ti završava posao", a kada sam ljude učio, uvek sam im govorio da koriste sva raspoloživa sredstva na najkreativnije načine na koje mogu da zamisle... interesuje me krajnji rezultat a ne evolucija. Kapiraš?

E tu si ti mnogo "zadrt" u onom postu, generalno je sve ok, samo ta crta "isključivosti" malo daje takav ton.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 27. 12. 2005. u 20:24.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat