Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 11. 2012.   #1
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default WP plugin - handlovanje URL-a

Jel postoji nacin da se za odredjeni url pozove neka metoda mog Wordpress plugina?

Znam da to moze da se nabudzi tako sto bih uradio template_redirect pa onda iz templejta pozivao svoje metode, ali mi je to ruzno. Isto vazi i za metodu da plugin kreira pages, pa tako handluje url-ove, to je jos ruznije, a i nije mi tesko da podesim rewrite. Medjutim ne znam kako da sprecim WP da udje u kreiranje svog glavnog querija na bazi, a ovde je to potpuno nepotrebno jer plugin radi ceo posao...

Treba mi da iz WP-a mogu da handlujem restful API pozive, da bi neki servisi mogli da me pinguju i salju mi obavestenja... sve ukupno su to 2 URL-a sa par varijanti varijabli, znaci nista ogromno, ali mora da bude 100% bazirano na pluginu i automatizovano, jer ce ici na puno sajtova...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat