Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 05. 2013.   #8
Davor Vlajkovic
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 16.05.2006
Poruke: 139
Hvala: 72
1.111 "Hvala" u 26 poruka
Davor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished roadDavor Vlajkovic is on a distinguished road
Default

@Mladjo

Pretpostavljam da ćeš registrovati domene u paketu (.rs+.co.rs je najčešći slučaj), pa obrati pažnju na tzv. Brand pakete domena pošto ćeš tako uštedeti. Loopia je meni sasvim OK i na nju sam prebacio sve što sam imao kod drugih domaćih registara, uključujući i EUnet koji jeste skuplji i jači kao firma i sve to, ali im je support očajan... Proceni šta se tebi lično najviše isplati, ako se vodiš isključivo maksimalnom uštedom pazi da ne rizikuješ previše i angažuješ potencijalno problematične firme i pojedince (ne kažem da je plus.rs takav, ali znam za par drugih koji su napravili velike probleme svojim korisnicima, npr. uniweb i pegaz).
Davor Vlajkovic je offline   Odgovorite uz citat