Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 10. 2010.   #109
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Šta si očekivao da će da kažu u saopštenju? Kada neko vrti pare preko nekog sajta i pročita da je bilo neko hapšenje, prvo što ih interesuje je "gde su moje pare". Naravno da će da kažu da su svi podaci bezbedni, naravno da će da suspenduju affiliate programe dok se ne reši situacija.

U ovakvim situacijama prvo što partneri rade je da odmah povuku sve svoje pare. Zato vlasnici odmah suspenduju sve programe da im se ne bi desilo da ostanu totalno bez novca, pa kada affiliates otkuliraju - onda se uključi sve ponovo i to na kašičicu, polako i dozirano. Pa i velika banka bi prsla kada bi ljudi u panici krenuli da dižu svoj novac.
Ajde, laku noc, ovo je cisto gubljenje vremena. Pa u kom to sistemu affiliate partneri imaju vise novca na raspologanju nego sami ucesnici, sami igraci? Pa lepo su napisali da svi igraci mogu da podizu pare kada i kako zele, to nije u prekidu. A ta spekulacija da je normalno suspendovati affiliate dok se situacija ne sredi, eto, ti tvrdis jedno, nemas dokaza, ja nece tvrditi drugo, nemam dokaza. Cinjenica je da se nigde ne pominje da nije moguce skidati pare, vec da nije moguce pristupiti podacima. Sve ce se ovde brzo znati, za razliku od slucaja Kladionicar. A licno sam razocaran kako je vecina diskutovala na ovu temu, bas me otreznila ova tema.

PS: Jos jednom da ponovim, medvedju uslugu pravite kolegama iz Kragujevca, katastrofalan je zakljucak da smo ovim hapsenjem dobili odgovor na "ko je sledeci" pitanje. Citaju ovu diskusiju mnogi.
__________________
dooConsult

Poslednja izmena od oksite : 21. 10. 2010. u 01:23.
oksite je offline   Odgovorite uz citat