Tema: B92 Blog
Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 07. 2006.   #48
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao Dragan
Off Topic: @ blues: Pa zašto se ti do'vati Weba crrrrni Gorane?!
Off Topic: Pa ne mogu svi da budu uspešni

Off Topic: BTW, jeste, i pok. Romeo u OŠ, ali njega nisam svrstao u uspešne, on možda može u poznate Kada smo kod toga, podpredsednik skupštine Srbije iz DS je bio samnom u vojsci + još jedan poslanik DS je išao u OŠ


Žao mi je zbog Biljane, zbog nje sam uglavnom i čitao blog. Iskreno nisam ni očekivao od Dinkića da će imati hrabrosti da piše bilo šta interesantno, jedini od kojeg očekujem nešto mi je Goran Svilanović. BTW, kad smo kod toga, na RC se prijavila jedna izuzetno poznata ličnost, čak je i svoju sliku stavio. Odbio sam je par puta jer sam mislio da se neko zeza, međutim čovek insistira, čak mi je ostavio broj telefona i sve za proveru - znači u pitanju je jedan poznati političar koji je stekao moj respect jednim izuzetno humanim potezom.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat