Tema: mp3m.org
Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 09. 2009.   #9
AnonymousCoward
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 23.07.2009
Lokacija: U qtji; chuj gde...
Poruke: 23
Hvala: 4
5 "Hvala" u 3 poruka
AnonymousCoward is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao GRocky Pogledajte poruku
to je kao da dodjes licno do mene ili bilo koga i trazis pomoc, a nisi se par dana tusirao i ja ti prvo prokomentarisem IDI ISTUSIRAJ SE, pa cu onda da ti odgovorim, a ti kazes NISAM TE TO PITAO...

(nije bilo offtopic)
Offtopic? ... ma kakvi

Zanimljivo...
Vidi kako ja na to gledam...

Udjem ja u neq seosq kafanu i zatrazhim Jelen pivo...ustane lik iz mase i kazhe da niko u selu ne pije Jelen pivo - zato shto ga, normalno, ime piva smara!
Dobijam ga od shankera; ipak biznis je biznis i dobacim masi koja negoduje da sam trazhio pivo od onih koji mogu da mi ga daju. Ako vas smara Jelen ignori****e ga - svako pije shta hotje.

Logichno, to je shvatjeno kao neqlturno ponashanje. Shanker, videtji da mozhe izgubiti goste zbog mene uputjuje pretnju kako to pivo netju ispiti do kraja ukoliko nastavim sa bezobrazlukom. I da bih morao da se osetjam privilegovano zato shto neko uopshte gleda shta pijem. Na ovo ja odgovaram da ne moram da pijem isto shto i oni iz prostog razloga shto ja pivo ne dobijam/trazhim od njih.
Naravno, to nije dovoljno seljacima da me vetj jednom puste na miru da popijem svoje pivo.
Javlja se sledetji: "To je isto kao kad' vidim u oglasima da trazhish IT posao. Ja ti ponudim da chuvash moje ovce. Mi ovde svi chuvamo ovce. Sve u svemu - pomogao sam ti! Nauchi da chuvash ovce i eto posla! Ali ti kazhesh da nisi trazhio takav posao..."

LOL
AnonymousCoward je offline   Odgovorite uz citat