Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 05. 2010.   #28
Patrola
novi član
 
Datum učlanjenja: 05.05.2010
Lokacija: Beograd
Poruke: 1
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Patrola is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za Patrola Pošaljite poruku preko Skype™ za Patrola
Default

Citat:
Originalno napisao jasmanac Pogledajte poruku
A zasto mislis da je Windows Mobile zestoko sranje? Najvise mrzim ovakve komentare koji se pojave odjednom bez ikakvog obrazlozenja i uopste ne pomazu ljudima. Sranje je zato sto je MS platforma, right?
Slazem se u potpunosti. O smart telefonima sa Windows Mobile OS-om mogu da kazem sve najbolje iz licnog iskustva.

Koristio sam pre par godina Motorolu MPX220 sa WM2003 operativnim sistemom. Dovoljno je reci da za godinu dana koriscenja nisam obrisao niti jednu poruku, kao nijedan poziv. Cela kancelarija u dzepu. Sada merkam jedan Samsung i600.

Sa WM operativnim sistemima je slicno kao i sa XP-om, Vistom, Sedmicom. Kad dobijete klot instaliran windows, nista ne radi onako kako biste zeleli. Potrebno je podesiti servise, registry itd. Tako je i sam Windows Mobile sistemom. Optimizacijom softvera mozete podesiti da baterija drzi nekoliko sati duze, da kamera radi bolje, da ne morate nikad brisati poruke kao ja, itd. Takodje imate gomilu besplatnog softvera. Ne preporucujem ga svakom, ali ako vec pricamo o smart telefonima, smatram da je odlican izbor.
__________________
Spasavanje podataka
Patrola je offline   Odgovorite uz citat