Tema: Far Cry 2
Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 10. 2008.   #71
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Samo da prijavim da je igra kick ass, i tehnički i konceptualno... do sada najbolje što sam odigrao. Nadam se da neće do kraja da se pojave čudovišta, čim mi je izleteo prvo čudovište u Crysis - izgubio sam želju da igram dalje.

Grafika, muzika, realizam - sve je vrhunsko, cela atmosfera je savršena. Ovo je idalno za nas koji odigramo jednu igru u godinu dana - kada igraš ovako nešto - svaka druga postaje smešna, nemaš želju ni da probaš.

Ideja je... pa ne smem da kažem revolucionarna jer nisam neki game expert - nisam probao baš toliko igara da mogu da kažem tako nešto, ali neka bude "drugačija". Postoji velika mapa ("world") veličine jedne afričke države, i možete da se krećete po mapi kako god želite (ogromna je pa se preporučuje neki transport). Birate misije koje ćete da odigrate, igrate ih kada želite i kako želite, postoji dan / noć (možete da prespavate i sačekate noć da odigrate neku tešku misiju kada lakše možete da se prikradete), a nije kao kod većine drugih igara sličnog tipa - ovde ne samo da možete da se krećete bilo kuda, već možete i da vozite bilo šta, totalno offroad. Vozila se inače kvare, ali možete da ih popravite (ako ne eksplodira u međuvremenu).

Oružje je jako realno, postoji čak i zaglavljivanje, a ako pokupite oružje od nekoga koga ubijete, kvalitet zavisi od toga u kakvom je stanju oružje, ako je neko zarđalo - češće će da se zaglavljuje. Takođe ne možete beskonačno da pucate iz mitraljeza, cev se pregreje pa čak može i da eksplodira - znači samo kraći rafali. Bombe su takođe realne, pa čak i smrt - čujete jadnika kojeg ste ranili kako kuka i zapomaže - onda priđete pa ga dokusurite mačetom.

Ima par sitnica koje mi se ne sviđaju, ali su beznačajne za celokupan gameplay.

Mislim, ako neko ne voli ubijanje afričkih warlordova, može samo da bleji po mapi i recimo sačeka izlazak sunca - spektakularno je.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat