Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 08. 2006.   #1
Igor Salindrija
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 26
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Igor Salindrija is on a distinguished road
Default Milionski profit na Internetu

Pokrenuo sam sajt www.halfmehalfyou.com

Naime, na prvi pogled podseća na legendarni Million Dollar Home Page, ali se u mnogome razlikuje.

Cilj mog sajta je napraviti Milion dolara od plaćenih reklama, s' tim da u ostvarivanju ove sume učestvuju i posetioci.

Svako ko je zainteresovan može da se učlani i kreira svoj affiliate code koji dalje koristi za promociju ovog sajta. Na njemu je da odluči kako će sajt promovisati. Da li će to biti forumi, link exchange skripte, news grupe, kroz običan chat ili nešto drugo. Skripta broji donete unikatne posete svakog posetioca.

U trenutku kada se od reklama skupi milion dolara, korisnik koji je ostvario najveći broj klikova (čitaj: doneo mi najviše posete), dobija pola sume ili ti $500.000.

Prepreka je u tome što ljudi na prvi pogled misle da je u pitanju scam, što je i logično. Ko još nudi $500.000, ali razmislite, da zahvaljujući posetiocima dođete do milionske sume, da li biste dali pola kao nagradu? Naravno da bi, jer da nema posetioca, ne bi bilo ni zarađenog miliona.

Million Dollar Home Page je postao popularan zahvaljujući silnom publicitetu koji je napravila sama ideja. Ja bih svoj publicitet ostvario na osnovu mnogobrojnih linkova rasutih na Internetu od strane svojih takmičara.

Šta mislite da li ovo pije vodu?

Poslednja izmena od Igor Salindrija : 22. 08. 2006. u 02:06.
Igor Salindrija je offline   Odgovorite uz citat